eksperci stali

adw. Dominik Pahl

Dominik Pahl, adwokat, jest absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, które to studia ukończył w 2012 roku, uzyskując tytuł magistra prawa.

W latach 2013 – 2015 odbył aplikację adwokacką, prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Zielonej Górze, której członkiem pozostaje do chwili obecnej. W 2016 roku z wynikiem pozytywnym złożył państwowy egzamin adwokacki organizowany przez Ministra Sprawiedliwości, uzyskując najlepszy wynik spośród podchodzących do niego członków Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze.

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z renomowanym kancelariami radców prawnych i adwokatów, zarówno międzynarodowymi, jak i polskimi. Od 2016 roku prowadzi indywidualną działalność gospodarczą w formie Kancelarii Adwokackiej w Gorzowie Wielkopolskim. Posiadacz międzynarodowych certyfikatów Cambridge TOLES Higher oraz Legal English Certificate, uprawniających do posługiwania się prawniczym językiem angielskim.
Specjalizuje się w prawie karnym, karnym-gospodarczym, cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, sądowoadministracyjnym, finansów publicznych, dochodów jednostek samorządu terytorialnego. Prowadzi oraz nadzoruje liczne obsługi prawne spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego, a także osób prawych z kapitałem zagranicznych, głównie chińskim. Posiada bogate doświadczenie w zakresie struktury podmiotów z kapitałem chińskim, aktywnie uczestnicy w ich kompleksowym tworzeniu na terenie Polski oraz obsłudze prawnej. Z powodzeniem wykorzystuje liczne kontakty biznesowe oraz gospodarze pozyskane na terenie Chin.

Nadzoruje wiele podmiotów oraz inwestycji międzynarodowych. Legitymuje się dużą wiedzą w zakresie sposobu działania, potrzeb oraz wszelkich kwestii wymaganych przez przedsiębiorców chińskich. Biegle włada językiem angielskim, w tym prawniczym językiem angielskim (legal English).
parallax background
 
Pahl & Zientarska
KANCELARIE ADWOKACKIE

ul. Warszawska 6/104
66-400 Gorzów Wlkp.
+48 695 606 276
+48 957 81 99 03
kancelaria@pahl.pl
www.pahl.pl

Numer interwencyjny
+48-660-476-973

Jesteśmy dostępni 24h na dobę.
parallax background